O zespole

na strone ban

Z doświadczenia wiemy że 90 procent udanej zabawy nie zależnie od jej rodzaju, głównie zależy od Zespołu, dlatego repertuar przed każdym występem dobierany jest w zależności od wykonywanej usługi i oczywiście w porozumieniu z klientem. Nawet najlepsze utwory w bardzo dobrym wykonaniu czasem nie zapewnią odpowiedniego nastroju i zadowolenia gości, dlatego dużą uwagę przywiązujemy do tak zwanego „prowadzenia imprezy”, czyli DIALOG Z PUBLICZNOŚCIĄ, który pozwala przełamać bariery i wprowadzić uczestników w dobry nastrój. GRANIE PRZED DOMEM na życzenie klienta przyjedziemy pod dom pary młodej i uświetnimy naszą muzyką Przeprosiny oraz uroczyste wyjście pary młodej. A gdy w godzinach późniejszych goście będą mieli ochotę pośpiewać, poprowadzimy biesiadę przy stołach śpiewając, przy akompaniamencie akordeonów.

REPERTUAR
Dysponujemy szeroko zróżnicowanym repertuarem od lat 60 aż do współczesnych hitów polskich, jak i zagranicznych. Więc myślimy, że każdy zainteresowany znajdzie w nim coś dla siebie. ZABAWY INTEGRACYJNE polegające na zapoznawaniu się uczestników imprezy poprzez wspólne zabawy na odpowiednim poziomie. W przypadku Wesela OCZEPINY, które mają być śmieszne i zabawne, ale nie mogą ośmieszać uczestników.

BIESIADA I Z wielką przyjemnością zagramy państwu Waszą ulubioną piosenkę. Jeśli nie mamy takowej w naszym repertuarze, nauczymy się jej dla WAS całkowicie za darmo. Jeśli zaś mowa jest o utworach nie typowych np. podkład z ulubionego filmu na Wasze życzenie możemy odtworzyć go z oryginału.PIERWSZY TANIEC

PRZERWY I CZAS GRANIA
Przy doborze Kapeli warto jest zwrócić uwagę na przerwy w tak zwanych rundach,  czyli blokach muzycznych. Nasze przerwy wynoszą około 15 minut i są dostosowywane do wydawanych posiłków, rundy zaś trwają od 45 minut do 2 godzin w zależności od rodzaju wydarzenia. Jeśli chodzi o całkowity czas trwania występu, zawarty w umowie na życzenie organizatora możemy go wydłużyć grając „do ostatniego gościa” BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT.

REZERWACJA TERMINU
Jeśli się państwo zdecydują na współprace terminy, można rezerwować osobiście, telefonicznie i poprzez email. A wszystkich tych, którzy mają wątpliwości i pytania zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie osobiste lub na rozmowę telefoniczną.

RODZAJ WYKONYWANYCH USŁUG:                                                        wesela, zabawy, dancingi, festyny, nagłośnienie.

 

SKŁAD ZESPOŁU:

ewelina

EWELINA - wspaniała wokalistka, ze sceną muzyczną związana jest od najmłodszych lat. Współtworzy zespół od samego początku, muzyka i scena są częścią jej życia. Podczas występów jej pasja i zaangażowanie niosą ze sobą pozytywną energię i gwarantują dobrą zabawę.

SŁAWEK – od szesnastego roku życia, w zespole pełni role wokalisty oraz wodzireja. Na jego barkach spoczywa zabawienie gości oraz prowadzenie zabaw. Duże doświadczenie pozwala mu bez problemu odnaleźć się w wielu gatunkach muzycznych. Otwarty na nowe pomysły i propozycje klienta. Instrumenty Keyboard, Akordeon.

PAWEŁ - pasjonat perkusji z wieloletnim doświadczeniem, lubi mocne rytmy oraz skomplikowane kombinacje na swoim instrumencie. Jednym słowem Perfekcjonista kochający to, co robi.

GRZESIEK - wszechstronnie uzdolniony pełen energii i pozytywnego nastawienia, to tylko niektóre zalety naszego artysty, na każdym występie można zauważyć jego pełne zaangażowanie w to co, robi. Jego ulubiony instrument   to keyboard i trzeba przyznać  Że wie co z nim robić. Instrumenty akordeon, keyboard.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *